Vysoká

životnost

Několik

dopadových zón

Karton 5VVL

o síle minimálně 3mm

Dostupné

ve 3 variantách

Rozměry

  • Výška: 80cm
  • Šíře hlavy: 20cm
  • Šíře rukou: 54cm
  • Šíře pasu: 35,5cm

Dostupné ve 3 variantách

Terče nabízí celkem tři vyobrazení – ženu, muže a sebevražedného atentátníka. Velkou výhodou je připojení rukou, které svírají různé předměty. Lze připojit různé varianty pravé a levé ruky se zbraní nebo beze zbraně. Díky tomu se dají namodelovat různé střelecké situace, které mohou být pro střelce nekomfortní.
Využití terčů je široké. Jsou skvělým nástrojem pro ozbrojené složky, kde pomáhají s přípravou a výcvikem, ale i soukromé agentury, které nabízí výcvik civilistů. Samozřejmě potěší i běžné střelce, kteří na střelnici hledají něco trochu více zábavného.

Několik variant rukou

Velkou výhodou je možnost připojení rukou, které svírají různé předměty. Lze připojit různé varianty pravé a levé ruky se zbraní nebo beze zbraně.

Dlouhá životnost všech terčů

Dalším benefitem je dlouhá životnost jednotlivých terčů. Běžný papír je nahrazen kartonem, který je mnohem odolnější a nabídne tak delší životnost. Při výcviku jsme skrze terč prohnali více než 300 nábojů ráže 9mm a terč byl stále schopný provozu. Stačilo zalepit!
Terče mají jasně viditelný obličej a obrys a díky tomu lze v různě namodelovaných situacích snadno rozpoznat ozbrojeného pachatele. Terče lze snadno měnit, lze je směrovat a připínat na různé povrchy.

Fotografie

plasticke_3D_terce
plasticke_3D_terce
plasticke_3D_terce
plasticke_3D_terce
plasticke_3D_terce
plasticke_3D_terce
plasticke_3D_terce